10.01.2023
2023 Yılı İlk Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Bölge Müdürlüğümüz 2023 yılı ilk değerlendirme toplantısı Bölge Müdürümüz Sayın Rifat Ataş Başkanlığında, Bölge Müdür Yardımcıları Tahsin Etli ve Hüseyin Balcı, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Fidanlık Müdürü ve Bölge Müdürlüğümüz Etüt Proje Başmühendisinin katılımlarıyla Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Bölge Müdürü Ataş açılış konuşmasında “2022 yılında yapılan çalışmalarımız için her kademede görev yapan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, 2023 yılının ilk toplantısının ülkemiz, milletimiz ve kurumumuz için hayırlara vesile olmasını temenni eder, 2023 yılında tüm çalışma arkadaşlarıma muvaffakiyetler diliyorum. Kurumumuza daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz" dedi.

Toplantıda Şube Müdürleri kendi şubeleriyle ilgili olarak 2022 yılı gerçekleşmeleri ile 2023 yılı hedeflerini anlatan sunumlarını yaptılar. Toplantı esnasında; yapılan faaliyetler ve planlanan çalışmalar üzerinde duruldu, sorunlar dinlendi ve çözüm önerileri sunuldu.

​ Yazdır