31.10.2022
Bölge Müdürlüğümüzde Görev Değişimleri

Bölge Müdürlüğümüzde Görev Değişimleri

 

Bölge Müdürlüğümüz Dinar Orman İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken Makamın Olurları ile Bölge Müdürlüğümüz Sütçüler Orman İşletme Müdürü olarak tayin olunan Serdar Özel,

Bucak Orman İşletme Müdürlüğü Uğurlu Orman İşletme Şefi iken Makamın Olurları ile Sütçüler Orman İşletme Şefi olarak tayin olunan Halil Yılmaz yeni görevlerine başladılar.

Görevlerine yeni başlayan Sütçüler Orman İşletme Müdürü Serdar Özel ve Sütçüler Orman İşletme Şefi Halil Yılmaz'a Bölge Müdürümüz Rifat Ataş beraberinde Orman Zararlılarıyla Mücadele Şube Müdürü Nevzat Sicimli ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak çalışmalarında başarı ve kolaylıklar dileyerek güzel bir çalışma ortamı temennisinde bulundu. “Orman Genel Müdürlüğünün hedefleri doğrultusunda Bölge Müdürlüğümüz hedeflerinin aksatılmadan yerine getirilmesi yönünde çalışarak daha ileriye götürme gayreti içinde olacağız" dedi.

Görevlerine yeni başlayan İşletme Müdürü ve İşletme Şefi Bölge Müdürümüz Rifat Ataş'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

 

​ Yazdır